CHAPA Stavebniny PEČKY se představuji

22.06.2012 08:56

Postupně zjišťujeme, co všechno umímePostupně zjišťujeme, co všechno umíme

PEČKY – Co všechno najdete ve stavebninách? V Pečeckých stavebninách CHAPA jistě mnohem víc, než byste čekali. Sama jsem byla velice překvapená, jak velký sortiment zde nabízí. Začněme však od začátku.

Nejen stavební materiál
Není žádným překvapením, že ve stavebninách nakoupíte betonové výrobky, fasádní systémy, hydroizolaci, sádrokartony nebo střechy. Nepozastavíte se ani nad obklady, podlahami nebo sanitou? Pak by vás mohlo překvapit, že u pana Charouse můžete zakoupit i stropní kazety .

Obklady, dveře, dlažby a další
Chapa má novou vzorkovnu, kde si vyberete z velkého a rozmanitého množství obkladů, dlažeb a dveří. Stavebniny jsou schopné vám kromě prodeje zajistit také montáž a realizaci projektu. Dále firma pana Charouse nabízí lité anhydritové podlahy, míchání vnitřních i fasádních barev a omítek nejrůznějších odstínů.

Začíná jaro, zahrádky ožívají
S přicházejícím teplem si většina lidí chce zvelebit svou zahrádku a okolí domu. Ve stavebninách Chapa v Pečkách vám nabídnou široký sortiment venkovních dlažeb, betonového oplocení zahrad a další materiál potřebný pro zvelebení zahrady. Vše vám navíc dovezou až domů a složí hydraulickou rukou. Pokud potřebujete zajistit výkopové práce, zavítají k vám se samo chodícím minibagrem, který projede i vrátky širokými 80 cm.

Zajistí cokoli
Pan Charous o své firmě říká, že se učí stále nové věci a sortiment jejich služeb se tak neustále rozšiřuje. To potvrzuje fakt, že se kolektiv CHAPA Stavebnin snaží svým zákazníkům poskytnout veškerý komfort. Chapa Vám dokáže zajistit stavební práce, lešení, stavbu a rekonstrukci domů i bytů, altánů či pergol a mnoho dalšího. Pokud se vrátíme do interiéru, můžete si zde objednat (zejména k radosti žen) i kuchyň na míru či jiný nábytek.

Do boxu – odlišit +foto piva Maisels
Dej si majzla!
Že pivo do práce nepatří? Po ní však k chuti jistě přijde. V prodejně stavebnin Chapa si právě proto můžete zakoupit kvasnicové pšeničné pivo Maisels a to jak tmavé a světlé, tak i nealkoholické.