Altány

Jednou z oblastí našeho sortimentu jsou dřevěné zahradní altány. Tyto zahradní altány jsou vyrobené ze smrkového dřeva a jsou dodávané jako stavebnice. Altány dodáváme ve třech typech. Altány ALFA a BETA lze ale různě kombinovat. Například k altánu ALFA je možné dokoupit rohové květníky z altánu BETA. Oba zmíněné altány je možné doplnit i plotovými díly, které máme také v nabídce. Ty je možné použít jako výplň stěny altánu.

 

 

 

 

 • altán ALFA

  rozměry altánu: 290 x 290 cm

  16 999,- Kč vč. DPH

   

  altán ALFA 
 • altán BETA

  rozměry altánu: 290 x 290 cm

  17 999,- Kč vč. DPH

   

  altán BETA 
 • altán GAMA

  rozměry altánu: šestiúhelníkový půdorys o průměru 360 cm

  28 999,- Kč vč. DPH

  altán GAMA 

   

   

   

  Když vybíráte altán, tak Vás jistě zajímá, jestli je konstrukce altánu, který se Vám líbí, také dostatečně pevná. O tom, že altány ALFA, BETA i GAMA jsou dostatečně bytelné, se můžete přesvědčit níže, kde uvádíme průřezy nosných prvků altánů.

  Nosné sloupky, jejichž rozměr Vás jistě bude zajímat, jsou společné pro všechny tyto altány. Jejich profil je 70x70mm a délka je 2100mm.

  Dalšími důležitými nosnými prvky jsou krokve. Jejich průřez je 45x70mm, ale jejich délka závisí na typu altánu i krokve.

  Nosnou konstrukci altánů dále tvoří vodorovné trámy. U altánů ALFA a BETA mají průřez 45x70mm, protože jsou delší a je tedy potřeba dosáhnout vyšší tuhosti. U altánu GAMA postačí průřez 40x70mm.

  Krokvě spojuje na vrchu střechy železný kříž, který je poslední z nosných částí altánu.

   

 • Povrchová úprava altánů

  Altány nemají žádný nátěr, abyste si Vy sami mohli vybrat, v jaké barvě altán budete chtít.

   

   

   

  <<<